Тендерна інформація
Інформація щодо закупівлі товарів та послуг, які планується закупити протягом 2024 року, керуючись п.16 ч.5 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Інформація щодо процедур закупівель на виконання Постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 (зі змінами)
Відомості про договори, учасниками яких є Поліграфкомбінат «Україна», інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів»
Поліграфкомбінат «Україна» протягом 2024 року для забезпечення виробничих потреб для виготовлення бланків документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, паспортів, бланків документів, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, бланків інших документів, що відповідно до законодавства України потребують використання спеціальних елементів захисту, марок акцизного податку здійснюватиме закупівлю матеріалів та сировини: захищеного паперу з водяними знаками, палітурних матеріалів, матеріалів, необхідних для виготовлення ідентифікаційних документів формату ID-1 та ID-3, захищених друкарських фарб, полікарбонатів, захисних голографічних елементів, витратних матеріалів до принтерів ретрансферного термодруку, ситової тканини, офсетних гум та полотен тощо.
У разі зацікавленості щодо співпраці з підприємством у якості постачальника просимо надсилати свої пропозиції на адресу підприємства 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44 або на електронну пошту general@pk-ukraina.gov.ua.
Увага! Потенційний постачальник повинен відповідати кваліфікаційним вимогам, розміщеним нижче.
Комерційні пропозиції потенційних постачальників підлягають розгляду та оцінці виключно після проведення лабораторних та випробувань у умовах тиражного виробництва.
Увага! Зразки надаються на безоплатній основі та поверненню постачальнику не підлягають!
При обранні постачальника перевага надається безпосередньо виробнику товару чи виконавцю послуги.
У разі, якщо виробник не має змоги укласти прямий договір із замовником, потенційний постачальник має надати документи, видані виробником товару, які підтверджують статус офіційного представника виробника в Україні.
Кваліфікаційні вимоги
до постачальників обладнання та матеріалів, що використовується для виготовлення захищених бланків документів, у тому числі з імплантованими контактними/безконтактними електронними носіями
- Вимоги до постачальників обладнання, матеріалів (папір захищений, полікарбонатні матеріали, інлеї, фарби захисні, обкладинки для паспортних документів, захисні елементи та голографічні захисні елементи), які використовуються для виготовлення бланків документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, банківських платіжних карток, у тому числі з імплантованими контактними/безконтактними електронними носіями
1.1 Наявність технічних можливостей, комплексу обладнання, матеріально-технічної бази, у виробника обладнання або матеріалів.
1.2 Наявність персоналу відповідної технічної кваліфікації у виробника обладнання або матеріалів.
1.3 Схвальні відгуки контрагентів, що підтверджується листами покупців/замовників
(за наявності).
1.4 Документальне підтвердження виконання аналогічних договорів постачання обладнання або матеріалів.
1.5 Можливість проведення перевірки (аудиту) на території постачальника захищених матеріалів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 14298:2013 (при відсутності сертифіката ISO 14298 або CWA 15374).
- Додаткові вимоги до постачальників голографічних захисних елементів (ГЗЕ)
2.1 Членство виробника ГЗЕ в міжнародних професійних організаціях виробників ГЗЕ, що підтверджується копіями документів про членство.
2.2 Документальне підтвердження відповідності умов виробництва міжнародним стандартам з організації виробництва та управління якістю продукції, забезпечення безпеки продукції та/або вимогам чинного національного законодавства.
- Додаткові вимоги до постачальників обладнання з персоналізації документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток та послуг щодо такого обладнання
3.1 Документальне підтвердження позитивного досвіду роботи у галузі постачання обладнання для персоналізації документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток.
3.2 Наявність кваліфікованого персоналу для надання сервісного обслуговування обладнання.
- Додаткові вимоги до розробників програмного забезпечення з персоналізації документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток
4.1 Документальне підтвердження наявності досвіду роботи щодо розробки програмного забезпечення з персоналізації.
4.2 Підтвердження можливості надання описів застосованих апаратних та програмних засобів, які забезпечують захист належного рівня: адміністрування, моніторингу, обмеження доступу, резервування, аналізу стану захисту інформації та ведення журналів подій – тобто докладні відомості про реалізацію архітектури.
- Додаткові вимоги до постачання контактних/безконтактних носіїв інформації, інтегральних мікросхем (чип) та продукції з інтегрованими контактними/безконтактними носіями інформації (інлеї, бланки), які використовуються для виготовлення документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток (застосовуються при впроваджені інноваційних продуктів)
5.1 Інтегральна схема (чип) з безконтактним інтерфейсом повинна мати сертифікат CommonCriteria не нижче CC EAL6 +.
5.2 Операційна система чипа повинна мати сертифікат CommonCriteria
не нижче CC EAL5 +.
5.3 Додатки для інтегральної схеми з операційною системою повинні мати сертифікат CommonCriteria не нижче CC EAL5 +.
5.4 Додатки для інтегральної схеми з операційною системою повинні мати експертні висновки Держспецзв’язку України за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації та технічного захисту інформації (для резидентів).
- Додаткові вимоги до постачальника контактних/безконтактних носіїв інформації чи витратних матеріалів з вмонтованим контактним/безконтактним носієм інформації), які використовуються для виготовлення документів, що посвідчують особу, або її спеціальний статус, платіжних карток
6.1 Можливість надання технічної та експлуатаційної документації на продукт, SDK (softwaredevelopmentkit), спеціалізованих засобів розробки додатків та програмного забезпечення для роботи з продуктом;
6.2 Наявність безстрокових ліцензій на використання продукту;
6.3 Наявність сертифікатів оригінальності походження/ виробництва продукту;
6.4 Можливість надання дозвільних документів на право проведення сертифікації продукції (за необхідністю).