Виробництво

 

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» сьогодні є лідером з виробництва цінних паперів, документів суворої звітності, ідентифікаційних документів громадян в Україні.

За останні 2,5 роки Поліграфкомбінат «Україна» здійснив модернізацію застарілого обладнання, придбав додаткове обладнання, чим збільшив виробничі потужності вдвічі, це дозволяє представляти свою продукцію на міжнародному ринку, підвищив власну конкурентну спроможність до європейського рівня.

Зокрема, була освоєна нова передова технологія і придбано додаткове обладнання для виготовлення полікарбонатної сторінки закордонного паспорта власного виробництва та бланків документів на пластиковій основі (посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та інші документи формату ID-1).

Також було придбано дві сучасні автоматичні лінії з персоналізації буклетів формату ID-3 виробництва «IAI industrial systems B.V.» та додаткова система з персоналізації карток формату ID-1 виробництва «ruhlamat Gmbh». Дані системи щоденно виготовляють понад 30 000 паспортних документів з електронним безконтактним носієм інформації, наші паспорти відповідають сучасним міжнародним вимогам і нормам ICAO 9303.

Крім того, Поліграфкомбінат «Україна» має власний комплекс унікального обладнання інтагліо-друку. Ця технологія є однією з ключових у світовій практиці методів захисту спеціалізованої друкованої продукції і використовується для захисту від підробок навіть банкнот і грошових знаків. Слід зазначити, що таке обладнання відсутнє на комерційних ринках, а його використання суворо регламентоване і вимагає спеціальних дозволів.

Для створення дизайну захищених документів Поліграфкомбінат «Україна» використовує програмне і апаратне забезпечення останнього покоління, яке не має аналогів в Україні. Поліграфкомбінат «Україна» також має технологічну лабораторію (яка пройшла атестацію ДП «Укрметртестстандарт»), оснащену сучасними приладами, що дає можливість контролювати кожен параметр готової продукції, відповідно до вимог міжнародних і національних стандартів. Також на підприємстві працює дільниця змішування фарб, що дозволяє Поліграфкомбінату досягати високих кольорометричних характеристик, що є запорукою ідентичності повторних накладів, а також відповідати високим вимогам до точності відображення кольору, використовувати для виготовлення продукції деякі захищені фарби власного виробництва. Обладнання для змішування фарб також дає можливість виготовляти унікальні захисні фарби з попередньо визначеними властивостями, використовувати захисні пігменти фарб (керамічні, рідкісноземельні, ДНК-фарби та ін.).