Пластикові карти

Пластикові карти

Поліграфкомбінат «Україна» здійснює повний цикл виробництва банківських платіжних карток від розробки дизайну, безпосереднього випуску тиражу, сортування, пакування та захищеної поштової розсилки.

Для друку та виробництва платіжних карток з ПВХ використовується обладнання, виробництва світових лідерів: компаній KBA Giori S.A., KBA NotaSys, Sakurai, Melzer, DataCard. Виготовлення бланків платіжних карток здійснюється з ПВХ перевірених компаній-виробників з Італії, Німеччини, Китаю.

Персобюро підприємства оснащене сучасним обладнанням кращих світових виробників, роботи виконує висококваліфікований персонал.

В рамках послуги персоналізації здійснюється графічна та електронна персоналізація карткових продуктів з використанням чип-модулів, включаючи SIM-картки мобільних операторів зв’язку, друк ПІН-конвертів, мейлінг.

Виробництво та персоналізація банківських платіжних карток на Поліграфкомбінаті «Україна» відповідає вимогам PCI 2.0 «Вимоги фізичної безпеки», РСІ 2.0 «Вимоги логічної безпеки» та CQM «Управління якістю карток».

Перевагою Поліграфкомбінат «Україна» у виробництві банківських платіжних карток є поєднання в одній картці фінансових та неплатіжних додатків – виробництво мультипрограмних карток з широкою сферою застосування. Цей напрямок знаходиться в пріоритетах розвитку світових виробників чипів та програмного забезпечення – компаній Infineon Technologies AG, NXP Semiconductors, STMicroelectronics. Поліграфкомбінатом «Україна» узгоджена програма розробки та застосування мультипрограмних рішень на 2019 рік з компанією Infineon Technologies AG, яка передбачає поєднання в рамках однієї картки ідентифікаційних, банківських та нефінансових рішень на базі чипів дуального інтерфейсу, модулю зчитування відбитка пальцю та програмних продуктів компанії.

Банківські платіжні картки власного виробництва, з магнітною стрічкою, контактним, дуальним та безконтактними інтерфейсами, відповідають всім сучасним вимогам міжнародних платіжних систем та національній платіжній системі «Український платіжний простір», про що свідчать сертифікати та підтвердження від МПС Visa, Mastercard та «Простір».

Згідно побажань банків-партнерів, при розробці дизайну платіжних карток для тираж та окремі, спеціальних замовлень, закладається використання найновітніших трендів в матеріалах карток, чипах з попередньо інстальованими банківськими платіжними додатками, нефінансовими додатками, новітніх технологічних прийомів нанесення вибіркових кольорових, металографських фарб, захисного лаку, часткового металізованого зображення, вибіркових тактильних зон, глянцевого та матового ламінування поверхні, візуальних та прихованих захисних графічних елементів.

Не зважаючи на міграцію платіжних рішень в цифрову мережу, в основі відносин між банком та споживачем продовжує знаходитись пластикова платіжна картка. Отже, поєднання переваг матеріального носія – платіжної картки за перевагами цифрових платіжних сервісів в різних країнах світу, зміцнює приватну захищеність користувача при здійсненні платежів та надає додаткові переваги цілодобового обслуговування в банківській мережі без врахування територіального знаходження.

Поліграфкомбінат «Україна» в змозі запропонувати безпечні ідентифікаційні рішення на базі мультипрограмних платіжних карток, які включають в себе різні рівні аутентифікації користувача картки для отримання як банківських, так і державних послуг, в тому числі з застосуванням електронно-цифрового підпису. Такі мультипрограмні рішення поєднують в собі різні платіжні, соціальні та інші додатки, наприклад: систему контролю доступу, транспорт, медицина, освіта, культура, житлово-комунальне господарство, адміністративні послуги тощо в межах публічного та приватного секторів економіки України.