Ідентифікаційні Документи

Поліграфкомбінат «Україна» володіє багаторічним досвідом виробництва всього спектру документів, що засвідчують особу громадянина. У тому числі ми маємо технічні можливості виготовляти документи нового покоління з електронним носієм інформації.

Поліграфкомбінат «Україна» володіє сучасним обладнанням і технологіями виробництва документів формату ID-1 (ідентифікаційні картки) та ID-3 (паспорта) з цифровим носієм інформації. Підприємство розробляє захищені документи різних видів призначення на пластиковому носії.

Всі документи оснащуються захисним комплексом, відповідним до умов і термінів передбачуваної експлуатації.

Ми випускаємо бланки внутрішнього та закордонного паспорта громадянина України, дипломатичного паспорта та службового паспорта, що засвідчують особу громадянина України за межами території України, посвідчення особи моряка, військовий квиток для військовослужбовців, посвідчення особи військовослужбовців-генералів (адміралів), офіцерів, прапорщиків (мічманів), солдатів (матросів).

Крім документів, що засвідчують особу громадянина, ми маємо досвід у виготовленні документів, що ідентифікують громадянина, що володіє правами на управління транспортним засобом, посвідчень державних організації і комерційних компаній і т.д.

Для документів на пластиковій основі в залежності від конструкції і використовуваного матеріалу термін служби може складати до 10 років. Всі документи формату ID-1 та ID-3 відповідають вимогам внутрішніх та міжнародних стандартів і рекомендацій ІКАО.

Поліграфкомбінат «Україна» володіє правом виготовляти бланки внутрішнього та закордонного паспорта громадянина України, дипломатичного паспорта та службового паспорта, що засвідчують особу громадянина України за межами території України. У перелік ID-документів, що має можливість виготовляти підприємство можна віднести також універсальні електронні карти і водійські посвідчення. Наші двері завжди відчинені для прийому замовлень на виготовлення ID-документів від державних і приватних компаній інших країн.

Бланки українських паспортів відносяться до захищеної поліграфічної продукції і повинні відповідати зразкам і опису, затвердженим Постановою Уряду України.

Бланк паспорта формату ID-3, складається з обкладинки, внутрішніх паперових сторінок і полікарбонатної пластикової сторінки, вшитою спеціальною ниткою з світінням в УФ-області спектра.

Підприємство має можливість запропонувати своїм замовникам дві технології імплантації електронного носія інформації в паспортну книжку — в пластикову сторінку з персональними даними або в обкладинку паспорта.

При виготовленні бланка паспорта застосовуються такі види друку: офсетний, високий, трафаретний.

Персоналізація паспортів здійснюється Державним центром персоналізації документів із застосуванням технологій лазерного гравірування та перфорації. Нанесену інформацію неможливо змінити без пошкодження самого бланка.