Персоналізація документів

Основні функції Державного центру персоналізації документів це отримання та опрацювання персональних даних для паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що готуються до випуску, персоналізація документів, підготовка звітів про виготовлені документи.

Державний центр персоналізації документів ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» має всі можливості для процесу персоналізації ідентифікаційних документів міжнародного зразка. Тут встановлено найсучасніший комплекс програмно-технічних засобів, який виконує централізоване виготовлення документів і забезпечує персоналізацію паспорта громадянина України з електронним носієм інформації та без нього. На документ наноситься цифрове зображення власника, його особистий підпис, записується текстова та цифрова інформація до електронного безконтактного носія.

Високотехнологічне сучасне обладнання з персоналізації Bookmaster One поставлене компанією IAI industrial systems B.V. (Нідерланди) і складається з двох універсальних модульних ліній для персоналізації документів. Обладнання цього виробника використовується в 25 країнах світу для виготовлення паспортів, ідентифікаційних документів, банкнот. Обладнання Центру працює під управлінням спеціалізованого програмного забезпечення власної розробки.

Застосування високотехнологічних операцій дозволяє випускати велику кількість документів з мінімальними витратами і гарантує виробництво документів, які неможливо підробити. Виробнича потужність ДЦПД - до 9000 документів на добу у безперервному технологічному режимі. Продуктивність обох ліній дає можливість виготовляти до двох мільйонів документів на рік.

Представники Державного центру персоналізації документів постійно відстежують та приймають участь в заходах, що організовує Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) та в засіданнях Правління учасників Директорії відкритих ключів (PKD ІCАО), де організовується багатосторонній обмін електронними сертифікатами та списками анулювання сертифікатів, які використовуються для надання надійної законної сили електронним підписам документів, посилюючи їх захисні функції та достеменність державних електронних паспортів.